قیمت خرید بیمه مسافرتی خارج از کشور |هزینه بیمه درمانی مسافرتی

 • تاریخ درج 10 مرداد 1397
 • بازدید 48229
 • نویسنده سهراب صیدگر

قیمت خرید بیمه مسافرتی خارج از کشور |هزینه بیمه درمانی مسافرتی

گردشگران و یا مسافران متقاضی رفتن به کشور های خارجی قبل از سفر و در هنگام دریافت ویزا می بایست حتما بیمه مسافرتی خود را که از یک شرکت معتبر صادر شده باشد را به همراه داشته باشند و آن را به عنوان یکی از مدارک دریافت ویزا به سفر های مورد نظر ارائه کنند.

در این مقاله قصد داریم تا روش های بدست آوردن قیمت بیمه مسافرتی را برای علاقمندان به این موضوع بیشتر توضیح دهیم و آن ها را با روش های این کار آشنا کنیم.

قیمت بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی بسته به شرکت ارائه کننده بیمه و همچنین نوع خدمات بیمه ای ارائه شده قیمت های متفاوتی دارد. حتی در تعیین قیمت بیمه سن فرد متقاضی نیز یکی از گزینه های تعیین کننده می باشد. پس قیمت این نوع از بیمه ها بسته به شرایط و گزینه های مختلف پیش روی مسافر متغیر می باشد.

محدوده جغرافیایی سفر و همچنین طول مدت سفر نیز از دیگر گزینه های مهم و تاثیرگذار در تعیین قیمت بیمه مسافرتی شما خواهد بود که هر چه این موارد بیشتر باشد قیمت بیمه شما نیز بیشتر خواهد شد و هرچه تایم مسافرت و محدوده سفرتان کمتر باشد قیمت بیمه شما نیز ارزان تر محاسبه خواهد شد.

روش های بدست آوردن قیمت بیمه مسافرتی

شما برای اطلاع از قیمت های بیمه مسافرتی خود چند راه پیش رو دارید که در این قسمت تعدادی از این راه ها را برای شما توضیح خواهیم داد.

یکی از روش های بدست آوردن قیمت بیمه مسافرتی شما این است که به سایت فروشگاه آنلاین بیمه ماهان مورد نظر خود مراجعه کنید و بدون صرف کمترین هزینه و وقت قیمت خدمات مورد نظر خود را مشاهده کنید. در این روش شما می توانید به راحتی طرح های مختلف بیمه ای و همچنین پوشش های آن ها را مشاهده کنید و قیمت های آن را نیز با یکدیگر مقایسه نمایید.

خرید بیمه مسافرتی

در این روش شما نیاز به صرف هزینه و وقت زیادی ندارید و به راحتی با موبایل خود نیز می توانید از قیمت های بیمه مسافرتی مطلع شوید و حتی در صورت لزوم نیز قیمت های مختلف را با یکدیگر مقایسه نمایید.

در روش دیگر شما می توانید با استفاده از تلفن با 88699214 تماس بگیرید و بیمه و طرح و پوشش های مد نظر خود را به کارشناسان ما  اعلام نمایید و آن ها نیز در کمترین زمان ممکن قیمت های مورد نظر را برای شما مشخص می کنند و برای شما اعلام می نمایند. این روش در وقت شما نیز صرفه جوبی خواهد کرد.

در روش سوم نیز می توانید به دفاتر یکی از نمایندگی های بیمه مراجعه کنید  و با کارشناسان آن ها در مورد بیمه مد نظر خود صحبت و مشورت نمایید. برای این روش نیاز به وقت و هزینه بیشتری می باشد و صدور بیمه نامه مسافرتی شما با تاخیر صورت خواهد گرفت.

در بین این روش ها روش اول برای تعیین قیمت بیمه مسافرتی بهترین و راحت ترین روش می باشد و با کمترین هزینه و رقابتی ترین قیمت ها می توانید همین الان بیمه مسافرتی خود را از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان خریداری نمایید .

 قیمت خرید بیمه مسافرتی خارج از کشور |هزینه بیمه درمانی مسافرتی

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

 • موسی ستاکه

  02 مهر 1397 18:36

  بیمه مسافرتی سفر داخلی هم داریم ؟
   • مدیر سایت

    02 مهر 1397 18:38

    خیر بیمه مسافرتی فقط مخصوص خارج از کشور می باشد .

در حال بارگذاری ...