بیمه شنگن | ارزانترین بیمه مسافرتی شینگن برای ویزا و اقامت اروپا

  • تاریخ درج 10 مرداد 1397
  • بازدید 48198
  • نویسنده سهراب صیدگر

هر آنچه باید درباره بیمه مسافرتی شینگن بدانید بیمه شنگن | ارزانترین بیمه مسافرتی شینگن برای ویزا و اقامت اروپا

اگر قصد مسافرت خارجی دارید و مقصد شما هم کشورهای اروپایی می باشد باید بدانید که یکی از موارد اجباری سفرتان بیمه مسافرتی شینگن می باشد. این بیمه توسط شرکت های بیمه ای انجام می شود و شما هنگام دریافت ویزا و مراجعه به سفارت می بایست آن را به همراه خود داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات جامعی را در مورد بیمه مسافرتی شینگن در اختیار کسانی که قصد استفاده از این نوع خدمات بیمه ای را دارند قرار دهیم.

بیمه مسافرتی شینگن بیمه شنگن

همانطور که می دانید ویزای شینگن برای استفاده در همه کشورهای این حوزه آزاد می باشد و بیمه مسافرتی شینگن نیز همین خاصیت را دارا می باشد. شما از این بیمه می توانید در همه کشورهای عضو اتحادیه استفاده کنید.

برای دریافت ویزا ارائه این بیمه نامه به سفارت خانه مورد نظرتان اجباری می باشد. این بیمه در 26 کشور این حوزه مورد تایید می باشد.

برای خرید بیمه مسافرتی شینگن کلیک کنید

نکات موثر در قیمت تمام شده بیمه مسافرتی شینگن

در تعیین هزینه بیمه شینگن عوامل زیادی تاثیرگذار می باشند که در این قسمت تعدادی از آن ها را به اختصار توضیح می دهیم.

تاثیر سن بیمه گذار در قیمت بیمه مسافرتی شینگن

سن شخص متقاضی دریافت بیمه تاثیر مستقیمی بر قیمت آن دارد. شرکت های بیمه ای برای این امر قوانین مشخصی دارند و بر حسب سن و سال فرد قیمت بیمه وی را تعیین می کنند. معمولا برای افراد زیر دوازده سال جدولی جدا و برای افراد بین سن 13 تا 65 سال نیز جدولی جدا برای تعیین قیمت وجود دارد و معمولا قیمت ها به صورت صعودی می باشند.

تاثیر مدت سفر در قیمت بیمه مسافرتی شینگن

مدت زمان سفر و زمان ماندن در کشور مقصد نیز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت بیمه می باشد و هر چه این مدت بیشتر باشد قیمت بیمه بیشتر خواهد شد. کوتاه ترین زمان سفر بین یک تا هفت روز می باشد که پایین ترین قیمت را نیز دارد.

خرید بیمه مسافرتی

میزان تعهدات در بیمه مسافرتی شینگن

میزان تعهدات بیمه ای نشانگر میزان سقف تعهد شرکت می باشد که طرح های مختلفی نیز در این زمینه وجود دارد. توجه داشته باشید که هرچه سقف تعهدات بیشتر باشد قیمت بیمه نیز بیشتر خواهد بود. به این نکته توجه داشته باشید که چون هزینه های درمانی در حوزه شینگن به دلیل اختلاف قیمت ارز زیاد می باشد بهتر است تا بیمه ای با حداکثر تعهدات را انتخاب نمایید.

تاثیر محدوده جغرافیایی در تعیین قیمت بیمه مسافرتی شینگن

محدوده جغرافیایی سفر نیز از دیگر عوامل موثر بر تعیین قیمت می باشد. هرچه محدوده سفر بیشتر باشد قیمت بیمه مورد نظرتان گران تر خواهد شد. بعضی از شرکت های بیمه ای طرح شینگن ندارند و شما برای خرید بیمه از آن ها می بایست بیمه تمام کشورهای اروپایی بجز امریکا و کانادا را بخرید که این امر باعث گران شدن هزینه بیمه می شود. پس اگر قصد سفر به حوزه شینگن را دارید فقط بیمه شینگن را تهیه نمایید تا هزینه اضافی به شما تحمیل نگردد. تمامی این نکات در تعیین قیمت بیمه شینگن بسیار موثر است و بهتر است تا در زمان خرید این نوع بیمه نامه حتما به این نکات توجه ویژه داشته باشید.

ربیمه شنگن | ارزانترین بیمه مسافرتی شینگن برای ویزا و اقامت اروپا

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...