کدام بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا و اقامت مناسب است ؟

  • تاریخ درج 04 مرداد 1397
  • بازدید 804
  • نویسنده 1

کدام بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا و اقامت مناسب است ؟

بیمه مسافرتی یکی از خدمات شرکت های بیمه ای برای افرادی است که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند و برای اخذ ویزا و اقامت احتمالی می بایست آن را تهیه کنند. برای تهیه این بیمه نامه شما می توانید با خرید آنلاین بیمه مسافرتی به راحتی این کار را انجام دهید و بدون هیچ گونه اتلاف وقت و یا پرداخت هزینه اضافه به هدف خود برسید.

در این مقاله قصد داریم تا در مورد خرید آنلاین بیمه مسافرتی مطالب و نکات قابل توجهی را ارایه کنیم تا کسانی که قصد دارند از این نوع خدمات استفاده کنند به راحتی بتوانند این کار را برای خود، خانواده و یا دوستان خود در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

خرید بیمه مسافرتی

مزایای خرید آنلاین بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا و اقامت

خرید آنلاین بیمه مسافرتی دارای مزایای بسیار زیادی برای متقاضیان این نوع بیمه ها است که به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

یکی از مزایای استفاده از خرید آنلاین بیمه مسافرتی این است که در وقت و هزینه های شما صرفه جویی زیادی خواهد شد و دیگر لازم نیست در ترافیک و هوای گرم به شرکت های بیمه ای و یا نمایندگی های آن ها بروید و بیمه را خریداری نمایید.

بلکه می توانید با گوشی و یا کامپیوتر خود این کار را به راحتی در خانه و یا محل کار خود انجام دهید. در این روش شما می توانید قیمت های مختلف این نوع بیمه را با انتخاب گزینه های محدود و یا نامحدود و یا با انتخاب گزینه های سقف تعهد قبل از خرید ببینید و خدمات مورد نظر خود را انتخاب و به راحتی بیمه خود را خریداری نمایید.

 

      خرید بیمه مسافرتی آنلاین 

مزیت دیگر خرید آنلاین بیمه مسافرتی از بیمه ماهان صرفه جویی در پروسه های اداری مربوط به اخذ ویزا و اقامت از سفارت خانه های کشور های مختلف در ایران است.

اخذ ویزا و اقامت پروسه ای طولانی مدت و وقت گیر است از این رو خرید بیمه مسافرتی در کمتر از 5  دقیقه می تواند به این پروسه طولانی و خسته کننده کمک شایانی کند.

در بسیاری موارد افرادی اقدام به خرید بیمه نامه مسافرتی از شرکت ها و فروشگاه های نامعتبر بیمه ای می کنند و بعد از خرید با این مسأله مواجه می شوند که این بیمه نامه مورد قبول سفارت خانه نیست و باید برای خرید بیمه نامه مسافرتی معتبر دیگری اقدام کنند.

 

بیمه مسافرتی برای درخواست ویزا و اقامت

کلیه بیمه نامه های خریداری شده شما از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان قابل استفاده برای اخذ ویزا در تمامی سفارت خانه های کشور می باشند و بیمه مسافرتی خریداری شده شما از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان معتبرترین بیمه مسافرتی از این نظر در بین بیمه های مسافرتی دیگر می باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر بیمه مسافرتی شما مربوط به اخذ ویزای شنگن و سفر به اروپا است، حتما از طرح های نامحدود خرید کنید، زیرا این طرح ها مورد قبول سفارت و از شرایط لازم برای اخذ ویزا هستند.

 

روش خرید آنلاین بیمه مسافرتی

برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی شما می توانید ابتدا به سایت شرکت بیمه ای مورد نظر خود مراجعه کنید. بعد از وارد شدن به سایت به قسمت خرید آنلاین بیمه مسافرتی مراجعه کنید و مراحل زیر را انجام دهید.

بعد از وارد شدن به این قسمت ابتدا کشور و مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس گزینه های مدت زمان مسافرت و تاریخ تولد خود را نیز وارد نمایید. بعد از این مرحله انواع بیمه های مسافرتی و نوع پوشش های آن با قیمت های آن ها برای شما به نمایش در خواهد آمد و شما می توانید هر یک از آن ها را که مد نظرتان است انتخاب کنید.

 

بعد از انتخاب نوع بیمه مسافرتی خود وارد مرحله پرداخت خواهید شد. شما با داشتن یک کارت عابر بانک می توانید به راحتی این قسمت را نیز در وبسایت به طور آنلاین انجام دهید و نیاز به رفتن به بانک و یا مراجعه به دستگاه عابر بانک نیست. با کارت عابر بانک و رمز دوم به آسانی مبلغ مورد نظر را پرداخت و در آخر نیز بیمه نامه خود را در قالب یک فایل PDF دریافت و پرینت نمایید. این پرینت همان مدرک بیمه مسافرتی شماست و شما می توانید آن را به عنوان مدرک رسمی و قابل قبول به سفارت و یا هر جای دیگری که مورد نیاز است ارایه دهید و با آن برای اخذ ویزا اقدام کنید. شما به همین راحتی و بدون کمترین دردسر بیمه مسافرتی خود را خریداری نموده اید.

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...