بیمه مسافرتی خارج از کشور را از کجا بخریم؟

  • تاریخ درج 03 مرداد 1397
  • بازدید 47889
  • نویسنده سهراب صیدگر

بیمه مسافرتی خارج از کشور را ازکجا بخریم ؟

مسافرت کردن از مهم ترین تفریحات و نیازهای بشر در طول تاریخ بوده است و امروزه سفرها در زمان و مکان طولانی تر و ابعاد وسیع تری دارند.

سفر کردن همواره با تفریح و لذت همراه نبوده و گاهی در حین سفر اتفاقات ناگواری رخ می دهد. از آنجا که اگر شما در کشور غریبه ای باشید و دچار مشکل شوید، سختی های بیماری برای شما و یا بستگان شما سخت تر می شود. امروزه شرکت های بیمه با همکاری یک دیگر محصولی را به سبد خرید بیمه ای مسافران اضافه کردند که بیمه مسافرتی نام دارد.

بیمه مسافرتی در ابتدا چندان مطرح نبود و افراد زیادی از آن استقبال نمی کردند، اما امروزه با ظهور کمک رسان، بیمه  مسافرتی به عضوی جدایی ناپذیر از سفرهای خارج از کشور تبدیل گشته اند و بدون بیمه مسافرتی سفر کردن ممکن نیست. بسیاری از کشورها خرید بیمه مسافرتی معتبر را برای اخذ ویزا و اقامت ضروری می دانند و بدون بیمه مسافرتی سفر به این کشورها امکان پذیر نیست.

 

اما برای خرید بیمه مسافرتی چه کنیم و کدام بیمه مسافرتی برای ما مناسب تراست؟

خرید بیمه مسافرتی از نمایندگی و به طور حضوری دردسرهایی مانند ترافیک و نداشتن اطلاعات لازم برای راهنمایی را به دنبال دارد. از طرفی، خرید آنلاین بیمه مسافرتی هم می تواند شما را با خطراتی مانند معتبر نبودن سایت و فروشگاه اینترنتی و یا حتی معتبر نبودن بیمه مسافرتی روبرو کند.

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به عنوان اولین فروشگاه آنلاین بیمه مسافرتی کشور فعالیت می کند و هواپیمایی ماهان نیز سرمایه گذار اصلی آن است.

هواپیمایی ماهان از معتبر ترین برندهای صنعت هوایی بوده و این فروشگاه در زمینه بیمه مسافرتی تجربیات فراوانی دارد، از این رو تمامی بیمه نامه های صادره از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان معتبر و دارای پوشش های اختصاصی و ویژه مخصوص کاربران خود می باشد.

با خرید بیمه مسافرتی آنلاین از بیمه ماهان، بیمه نامه ای که شما خریداری می کنید در تمامی سفارت خانه و آژانس های مسافرتی قابل قبول است و این بیمه مسافرتی را می توانید برای اخذ ویزا و اقامت نیز استفاده کنید. این بیمه نامه توسط شرکت بیمه سامان طراحی شده است و در خارج از کشور نیز با شرکت میدایست Mideast همکاری می کند.

این کمک رسان دارای اپراتور فارسی زبان می باشد و برای تماس با آن نیاز به هیچ گونه صحبت به زبان های مختلف ندارید .

خرید بیمه مسافرتی

خرید بیمه مسافرتی از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان مزیت های دیگری همچون قیمت نیز دارد. بیمه ماهان برای تمامی کاربران خود تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است و این بیمه نامه با 50% تخفیف ارائه می گردد.

اگر شما هم نیاز به بیمه مسافرتی دارید و با خواندن این مقاله به خرید آنلاین بیمه مسافرتی علاقمند شدید، همین الان کلیک کنید و بیمه مسافرتی خود را با هدیه ویژه خریداری نمایید.

لازم بذکر است که صدور این بیمه نامه به صورت آنلاین بوده و بیمه مسافرتی پس از خریداری از سایت به صورت آنی از سایت قابل دریافت است.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی | خرید اینترنتی بیمه مسافرتی خارج از کشور

ویدئوی معرفی فروشگاه آنلاین بیمه ماهان را ببینید.

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...