قیمت و نرخ بیمه مسافرتی سامان | آنلاین و اینترنتی حتی شنگن

  • تاریخ درج 30 تیر 1397
  • بازدید 417
  • نویسنده 1

بیمه مسافرتی سامان

همه ساله افراد زیادی به دلایل مختلف به خارج از کشور سفر می کنند و برای سفرهای خود بیمه مسافرتی تهیه می کنند . یکی از بهترین و معروفترین شرکت های بیمه ای فعال در حوزه بیمه مسافرتی بیمه سامان می باشد . شرکت بیمه سامان از شرکت های معتبر و باسابقه در حوزه بیمه کشور است که اصلی ترین ومعروف ترین خدمت آن را می توان بیمه مسافرتی نامید .

تنوع در طرح های بیمه مسافرتی ، معتبر بودن بیمه مسافرتی بیمه سامان برای اخذ ویزا و اقامت و  همکاری با کمک رسان های معتبری همچون مید ایست (Mideast)  را می توان از مهم ترین مزایا و ویژگی های بیمه مسافرتی این شرکت بیمه دانست .

 

بیمه مسافرتی سامان چیست؟

بیمه نامه مسافرتی سامان با هدف خدمات رسانی و تامین آرامش بیمه شدگان و استفاده آن ها از مزایای کمک رسانی در سفر طراحی و ارایه شده است. این بیمه نامه فقط جهت مسافرین به خارج از کشور صادر می شود و طی ان بیمه نامه شما می توانید  سفر خود را با در نظر گرفتن شرایط و تعهدات بیمه نامه در برابر خطراتی که ممکن است در طی سفر برای شما اتفاق بیفتد تحت پوشش بیمه قرار دهید.

بیمه مسافرتی سامان

خدمات بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان که توسط شرکت بیمه سامان ارائه می شود دارای ویژگی ها و خدمات ویژه ای است که تعدادی از مهم ترین های آن را برای شما بیان می کنیم:

پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور بیمه مسافرتی سامان

اگر مسافر در هنگام مسافرت و در کشور مقصد نیاز به بستری و یا درمان پیدا کند می تواند با استفاده از بیمه نامه مسافرتی سامان خود تمام هزینه های خود را پرداخت نماید و با خیال راحت به مسافرت خود بپردازد.

پرداخت هزینه های فوریت های دندان پزشکی بیمه مسافرتی سامان

این بیمه نامه علاوه بر در برگرفتن هزینه های پزشکی تمامی هزینه های دندانپزشکی فرد را نیز مورد پوشش قرار می دهد. هزینه فوریت های دندان پزشکی شامل معالجه درد، درمان عفونت و کشیدن دندان تحت پوشش این بیمه نامه می باشد.

در صورت نیاز نیز شرکت بیمه سامان اطلاعات مورد نیاز پزشکی فرد را برای سریعتر درمان شدن فرد به کشور مقصد می فرستد تا فرد سریع تر درمان شود.

جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در طول مدت سفر در صورت بروز بیماری یا حادثه با بیمه مسافرتی سامان

در صورتی که فرد بیمار شود و نیاز به انتقال به داخل کشور داشته باشد این کار توسط بیمه مسافرتی سامان انجام خواهد شد. در صورت فوت نمودن فرد نیز علاوه بر اینکه شرکت پیکر وی را به داخل کشور باز می گرداند خانواده وی را نیز با در نظر گرفتن تمامی موارد به داخل کشور باز می گرداند.

اگر یکی از اعضای خانواده مسافر نیز در حین مسافرت در داخل کشور فوت نماید شرکت بیمه سامان ترتیبی را اتخاذ می کند که فرد در سریع ترین زمان ممکن به خانواده خود برسد.

سرقت یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و یا شناسنامه در خارج از کشور و کمک بیمه مسافرتی سامان

در صورتی که تمامی مدارک شخص از جمله شناسنامه، گذرنامه و یا گواهینامه وی به سرقت رود شرکت بیمه سامان او را به راحتی و بدون دردسر به داخل کشور باز می گرداند. اگر به دلایل مختلف مسافر نیاز به مساعدت حقوقی برای بدست آوردن مدارک مفقود یا سرقت شده و هزینه های جابه جایی و صدور المثنی داشته باشد  بیمه سامان آنها را نیز تا سقف مندرج در بیمه نامه تقبل خواهد نمود.

خدمات دیگر بیمه مسافرتی سامان

از خدمات دیگر بیمه می توان به خدمات تاخیر پروازها اشاره کرد که در کشور ما این امر بسیار موثر و مورد نیاز خواهد بود.

خدمات مربوط به تاخیر پروازها

در صورتی که بار تحویل داده شده مسافر به خط هوایی در زمان ورود به کشور مقصد به وی تحویل داده نشود، هزینه های خرید لوازم و مواد بهداشتی ضروری تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت خواهد بود.

خدمات مربوط به تاخیر در پروازهای هواپیما

در صورتیکه وسیله نقلیه عمومی مورد استفاده بیمه گزار حداقل ۶ ساعت تاخیر داشته باشد، هزینه های اضافی تقبل شده به دلیل این تاخیر( از قبیل هزینه های حمل و نقل، اقامت در هتل و هزینه های خوراک) تا سقف های مندرج در بیمه نامه را به وی جبران خواهد نمود.

 

 

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...