بیمه شخص ثالث پژو پرشیا | بیمه بدنه پرشیا

  • تاریخ درج 15 اردیبهشت 1397
  • بازدید 1697
  • نویسنده 1

بیمه شخص ثالث پژو پرشیا | بیمه بدنه پرشیا

 


خرید بیمه شخص ثالث و بدنه پرشیا


اولین بار پژو پرشیا به عنوان یک کانسپت از پژو 405 جدید مطرح شد این خودرو در سال 1999 به بازار ایران مونتاژ شد

و ابتدا آن را پژو سفیر نامیدند سپس به پژو پرشیا تغییر نام یافت و اکنون چند سالی می شود که آن را پژو پارس می نامند

از دلایل اقبال عمومی برای این خودرو زیبایی ظاهری آن است به طوری که این خودرو از محبوب ترین خودروهای دهه 90  در اروپا بوده و امروزه نیز در ایران از محبوبیت خاصی برخوردار است

اما در باب طراحی داخلی این خودرو به جز مدل های جدید آن تمامی مدل های قدیمی همان بدنه پژو 405 را دارا هستند و از همان پلاستیک خشک در طراحی آن استفاده شده است .

یکی دیگر از معایب پژو پرشیا یا همان پژو پارس قیمت بالای قطعات آن می باشد که هزینه نگهداری این خودرو را بالا برده است

به تازگی نیز شرکت ایران خودرو برای طرح های جدید این خودرو داشبورد جدیدی ارائه کرده است که تغییرات عمده ای بر روی آن اعمال کرده است این داشبورد به داشبورد سوناتایی معروف است و بسیاری از خریداران نیز از آن استقبال کرده اند

تمامی مدل هایی که از این خودرو تولید شده است عبارتند از :

پژو پارس سال

پژو پارس دو گانه سوز

پژو پارس LX

پژو پارس ELX

یکی از دغدغه های رانندگان خودرو پرشیا همواره قیمت بالای قطعات آن در تصادفات است برای همین بیمه بدنه برای دارندگان این خودرو از بیمه های اجباری محسوب می شود و اگر شما هم پژو پارس یا پرشیا دارید حتما این بیمه نامه رو با شرایط ویژه خریدارید نمایید

 


بیمه شخص ثالث پژو پرشیا | بیمه بدنه پژو پرشیا


 

بیمه شخص ثالث پژو پرشیا

بیمه شخص ثالث پژو پرشیا در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به صورت نقد و اقساط فروخته می شود و کاربران ماهان همواره می توانند با تماس با شماره 88699086 بیمه نامه خود را حتی در روزهای پنج شنبه و جمعه خریداری کنند و برای این خرید خود نیز هدیه ویژه ای از بیمه ماهان دریافت نمایند.

 

قیمت بیمه شخص ثالث پژو پرشیا

قیمت بیمه شخص ثالث به معیار های متفاوتی بستگی دارد که از مهم ترین آنها می توان به تعرفه بیمه مرکزی ، تاریخ انقضای بیمه و سال ساخت آن اشاره کرد در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان مبلغ این بیمه نامه بسیار مناسب بوده و هدایای ویژه ای نیز برای خرید آن در نظر گرفته شده است.

 

بهترین بیمه شخص ثالث پژو پرشیا

برای انتخاب بهترین شرکت بیمه شخص ثالث برای پژو پرشیا معیار های بسیاری را باید مد نظر گرفت . شما در بیمه ماهان می توانید قیمت های مختلف شرکت های بیمه را با یکدیگر مقایسه کنید و پوشش های آنها را بسنجید و با توجه به نیاز خود بهترین آنها را خریداری کنید و درب منزل و یا محل کار خود به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

بیمه بدنه پژو پرشیا

بیمه بدنه پژو پرشیا در بیمه ماهان دارای 80% تخفیف می باشد و شما همواره می توانید بهترین قیمت بیمه بدنه پژو پرشیا را در وبسایت بیمه ماهان بیابید.

همچنین کارشناسی بیمه بدنه در تمامی روزهای هفته حتی در جمعه ها  نیز انجام می شود.

 

قیمت بیمه بدنه پژو پرشیا

قیمت بیمه بدنه پژو پرشیا از 150 هزار تومان تا 500 هزار تومان بر اساس سال ساخت و دیگر معیار های آن است.

کاربران گرامی همواره می توانند با مراجعه به سایت بیمه ماهان و یا تماس با شماره  88699086 بیمه نامه خود را غیر حضوری خریداری کرده و آن را درب منزل و یا محل کار خود به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...