شمارش معکوس تا جام جهانی 2018 در روسیه

  • تاریخ درج 21 اسفند 1396
  • بازدید 1605
  • نویسنده 1

شمارش معکوس تا جام جهانی 2018 در روسیه

 


برای خرید بیمه شخص ثالث و بدنه کلیک کنید 


 

با نزدیک شدن به مسابقات جام جهانی 2018 در روسیه بازی های ایران در جام جهانی فرصت بی نظیری برای شما خواهد بود تا هم از تماشای فوتبال لذت ببرید و هم به گشت و گذار در بهترین و گرم ترین فصل در کشور روسیه با جاذبه های گردشگری متنوع و جذاب آن بپردازید. همچنین مسافت نزدیک ایران با روسیه و فرمان ولادمیر پوتین رییس جمهور روسیه  برای لغو ویزا تماشاگران جام بیست و یکم، شرایط ایده آل و منحصر به فردی جهت بازدید رقابت ها برای کشور ایران ساخته است و برای سفر به این کشور زیبا تنها نیاز به خریدیک بیمه مسافرتی مطمئن و بین المللی است .

تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2018  نیز در گروه مرگ این دوره رقابت ها قرار گرفته است زیرا که با کشور های اسپانیا، پرتغال مراکش هم گروه شده و در رقابت سخت با این گروه است. دیدن بازی های ایران در گروه مرگ و سختی این رقابت، شور و لذت آن را برای هواداران بیشتر کرده است.

جام جهانی فوتبال 2018 بیست و یکمین دوره ی جام جهانی فوتبال است که از 14 ژوئن 2018 تا 15 ژانویه 2018 در این کشور برگزار خواهد شد. این اولین جام جهانی در تاریخ است که در اروپای شرقی برگزار می گردد. این مسابقات شامل 32 تیم است که 31 تیم آن از طریق مسابقات مقدماتی و یک تیم به صورت خودکار مشخص می شود که مجموع بازی های این مسابقات چندجانبه 64 مسابقه می باشد که در 12 ورزشگاه و 11 شهر روسیه برگزار خواهد شد.


بیمه مسافرتی روسیه با 50% تخفیف


بازی های تیم ایران در جام جهانی 2018

بازی

تاریخ

ساعت

شهر

ورزشگاه

ایران- مراکش

1397/03/25

18:30

سن پترزبورگ

سن پترزبورگ آرنا

ایران- اسپانیا

1397/03/30

21:30

کازان

کازان آرنا

ایران_ پرتغال

1397/04/04

21:30

سارانسک

ماردویا آرنا

 

شناسایی شهر های میزبان ایران در جام جهانی 2018

سن پترزبورگ  :

سن پترزبورگ به عنوان دومین شهر برجسته روسیه پس از مسکو و اولین میزبان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انتخاب شده است. این شهر یکی از زیباترین شهرهای روسیه و جهان؛ با جاذبه‌های باستانی و طبیعی شگفت انگیز، فرهنگ، موسیقی و هنر کهن و معماری باشکوه یکی از شگفت ‌انگیزترین شهرهای جهان و دومین شهر بزرگ روسیه پس از مسکو می باشد. یکی از ویژگی‌های جذاب سن پترزبورگ موقعیت جغرافیایی آن است که در آغاز تابستان با طولانی شدن تابش آفتاب در روزها بیشتر اوقات شبانه‌روز هوا روشن است که این شب‌ها را شب‌های سفید می‌نامند. شهر سن ‌پترزبورگ به دلیل داشتن رودخانه‌ها و آبراهه‌های بسیار به ونیز شمال مشهور است. جاذبه های گردشگری این شهر کاخ پتر هوف، کلیسای سنت ایزاک و کلیسای ناجی در خون است.

سارانسک :

سارانسک دومین میزبان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه انتخاب شده است. سارانسک شهر افسانه ها و اسطوره ها می باشد. سارانسک در میانه بخش اروپایی روسیه و شرق مسکو قرار دارد و مرکز جمهوری موردوویا است. نام سارانسک برگرفته از رودخانه سارانکا و به شهر آسمان‌خراش‌ها نیز معروف است. مکان های دیدنی سارانسک شامل موزه هنرهای تجسمی، موزه هنرهای مردمی ماردویا، میدان هزاره سارانسک، بنای یادبود پاترییارچ نیکون،تندیس خانوادهو پارک پوشکین می باشد.

کازان:

کازان سومین شهری است که در آن آخرین بازی ایران در مقابل اسپانیا در جام جهانی 2018  برگزار می شود. این شهر پس از مسکو و سن پترزبورگ، سومین شهر برجسته و پایتخت شهر جمهوری تاتارستان در کشور روسیه است. این شهر در قسمت اروپایی روسیه قرار دارد و محل تلاقی رودهای وُلگا و کازانکا است. جاذبه های گردشگری کازان شامل کرملین کازان، مسجد کول شریف، موزه چاک-چاک، کلیسای پیتر و پاول، موزه هرمیتاژ کازان، موزه ملی تاریخ طبیعی و جمهوری تاتارستان، کلیسای مقدس و شهر قدیمی تاتار است.

 

اگر با خواندن این مطلب تصمیم به تماشای مسابقات جام جهانی 2018 کشور روسیه گرفتید نکته ی آخر رو با دقت بیشتری مطالعه کنید

در کشور های اروپایی هزینه های درمان و سلامت مبالغی بالا هستند و  با توجه به این که واحد پول روسیه روبل است و نسبت به واحد پول کشور ما ارزش بالایی دارد این هزینه ها به نوعی سرسآم آور محسوب می شوند.

اما چگونه می توان از هزینه های درمان در سفر و یا خسارت های آن کاست ؟

همانطور که می دانید شما با پرداخت مبلغی کمتر از 50 هزار تومان می توانید برای سفر خود بیمه مسافرتی تهیه کنید و اگر در حین مسافرت و یا اقامت خود نیاز به خدمات درمانی و امدادی داشتید بیمه مسافرتی تمامی هزینه های ان را پرداخت خواهد کرد پس اگر قصد سفر به روسیه دارید و هنوز بیمه مسافرتی تهیه نکردید با کلیک بر روی این گزینه بیمه مسافرتی خودتون را با 50% تخفیف خریداری کنید و دیگر نگرانی را با خود به سفر نبرید ...

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...