سفیر فروشگاه بیمه ماهان شوید و کسب درآمد کنید

  • تاریخ درج 13 اسفند 1396
  • بازدید 1107
  • نویسنده بیمه ماهان

سفیر فروشگاه بیمه ماهان شوید و کسب درآمد کنید

 

کسب درآمد از طریق  اینترنت از راههای محبوب و پر رونق سالهای اخیر در ایران بوده است و افراد زیادی به این شکل برای خود درامد زایی کرده اند.

فروشگاه های اینترنتی بسیاری تشکیل شده است وکسب وکار های بسیاری برای فروش اینترنتی محصولات خود سرمایه گذاری کرده اند که گاهی با شکست و گاهی با موفقیت همراه بوده است.

اما در برخی موارد  افرادی هستند که علاقه ی بسیاری به کسب درآمد از طریق اینترنت دارند اما نه سرمایه ای برای هزینه کردن  و نه ابزاری برای راه‌اندازی این کسب و کار  ها دارند..

هنگامی که کسب و کارهای کوچک به شکست منتهی می شود و یا حتی امکان تحقق ان ها بسیار ضعیف است بهترین کار عضو شدن و به کارگیری کسب و کارهای معتبر و نمایندگی  گرفتن از آنهاست.

اما نمایندگی گرفتن نیز دشواری های خاصی به دنبال دارد از حق نمایندگی گرفته تا الزامات شرکت ها برای نمایندگی دادن به افراد همه از دشواری های این کار است.

 

اما چاره چیست ؟

چگونه می توان بدون هزینه و بدون ابزار از اینترنت درآمد زایی کرد و دشواری‌ها نمایندگی و غیره را نیز تجربه نکرد ؟

 


سفیر فروشگاه بیمه ماهان شوید و کسب درآمد کنید


 

ما برای کسانی  علاقه ی ویژه ای برای کسب و کار های اینترنتی دارند  اما هنوز موفق به انجام این کار نشده اند پیشنهاد ویژه ای داریم.

پیشنهاد ما این است که بدون نیاز به دانش تخصصی و تنها با معرفی دوستان و آشنایان خود کسب درآمد کنید..

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به عنوان تخصصی ترین مرجع فروش آنلاین بیمه  از شما دعوت به همکاری می نماید.

شما می توانید با مراجعه به سایت و انجام دادن مراحل ثبت نام  از بیمه ماهان کد نمایندگی بگیرید و سفیر بیمه ماهان شوید.

شما در پایان مراحل ثبت نام کدی را به عنوان کد معرف دریافت می کنید و لینکی را نیز به عنوان لینک اختصاصی از سایت دریافت می کنید.

این کار بسیار ساده است و تنها کافیست تا لینک را برای دوستان و آشنایان خود بفرستید آنها با مراجعه به سایت از طریق لینک  و تکمیل خرید بیمه ی خود  از هدایای ویژه و تخفیف بهره مند  می شوند و شما نیز بابت هر خرید آنها مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت می کنید

.

برای کسب در آمد از طریق بیمه و فروشگاه آنلاین بیمه ماهان نیاز به هیچ گونه دانش اولیه و سرمایه نیست و فقط با ثبت نام در سایت این امکان برای شما فراهم خواهد شد.

 درصد شما از فروش رشته ها ی بیمه ای متفاوت خواهد بود و هرچه بیمه ی فروخته شده توسط شما سرمایه و پوشش های بیشتری داشته باشد سود و پورسانت آن برای شما بیشتر خواهد بود.

برای فروش کلیه امکانات تبلیغاتی شرکت در اختیار شما خواهد بود و برای شما qr  کد اختصاصی نیز تهیه می گردد ..

توجه داشته باشید این طرح تازه در ابتدای راه خود می باشد و اطلاعات بیشتر درباره ی شرایط آن از همین طریق به اطلاع شما عزیزان می رسد.

برای شروع فروش و ثبت نام کلیک کنید ..

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...