مشاوره ، پشتیبانی و صدور تلفنی رایگان بیمه

  • تاریخ درج 12 اسفند 1396
  • بازدید 12112
  • نویسنده بیمه ماهان

مشاوره ، پشتیبانی و صدور تلفنی رایگان بیمه

 


خرید بیمه شخص ثالث و بدنه کلیک کنید 


 

خرید همیشه بخشی از زندگی ما ایرانیان است و ما زمان زیادی از وقت خود راصرف خرید کردن می کنیم  امروزه بخش  فراوانی از این خرید ها از طریق اینترنت و به صورت آنلاین صورت می گیرد و خرید کردن زمان کم تری را به خود اختصاص داده است.

اما همیشه خریدهای ما با موفقیت همراه نبوده و موارد بسیاری پیش‌آمده که کالایی نامناسب و یا حتی با قیمتی نامناسب خریداری کرده ایم .


مشاوره ، پشتیبانی و صدور تلفنی رایگان بیمه : 41752800


اما چگونه می توان این خطاها را به حداقل رساند و از زیان‌های مادی و معنوی آن کاست ؟

 

در ادامه مطلب  به بررسی روش هایی برای خرید بهتر  می پردازیم .

1.خرید با تخفیف:

برای خرید همیشه به دنبال تخفیف ها باشید و هرگز کالاهایی که در زمان های مختلف سال شامل تخفیف های گوناگون می شوند را در زمان ها ی عادی نخرید  به طور مثال فروشگاهی  در زمستان تخفیف می گذارد و کفش های تابستانی می فروشد پس بهترین کار برای شما خرید کفش های تابستانی در فصل زمستان می باشد.

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان نیز تا پایان سال 1396 در جشنواره بیمه عیدیمه شامل تخفیف شده است و بعد از عید به روال سابق خود بازمی‌گردد البته ناگفته نماند که همواره نرخ های بیمه ماهان نسبت به فروشگاه های دیگر پایین تر بوده و شما در طول سال نیز می توانید از تخفیف های باشگاه مشتریان خود استفاده کنید اما در جشنواره تخفیف های مختلفی نیز بر آنها اضافه شده است .

2.مشاوره بگیرید :

همیشه پیش از خرید مشورت کنید حتی اگر مدت زیادی است که ازجایی خرید می‌کنید باز اگر کسی تجربه ای در باره ی خرید از آنجا داشت سعی کنید از آن استفاده کنید.

اما اگر بار اولی است که از فروشگاهی خرید می کنید و یا نخستین باری است که محصولی می‌خرید مشاوره گرفتن امری ضروری برای شما است پس بدون مشاوره خرید نکنید.

در بیمه نیز نیاز به  مشاوره همواره وجود داشته و حتی به دلایلی همچون تخصصی بودن آن این نیاز بیش از پیش حس می شود.

شما همه روزه می توانید در فروشگاه بیمه ماهان با تماس با شماره 41752800 مشاوره تخصصی و رایگان دریافت کنید و حتی اگر قصد خرید بیمه ندارید و تنها نیاز به اندکی اطلاعات دارید همین الان با ما تماس بگیرید کارشناسان ما در ماهان رایگان به شما مشاوره می‌دهند.

3.خرید خود را آگاهانه انجام دهید.

همواره از فضای اینترنتی و یا مجلات برای خرید آگاهانه استفاده کنید با خواندن مجلات اینترنتی اطلاعات کاملی درباره ی نیاز های خود و همچنین کالاهای درخور با آن نیاز ها به دست آورید خرید با پژوهش و مطالعه همواره شانس شکست در خرید را کاهش می دهد و شما را در راه خریدی بهتر و مناسب تر یاری می دهد.

4.تنها از فروشگاه‌های دارای پشتیبانی خرید کنید.

اگر وارد فروشگاهی شدید و مشاهده کردید که پیغامی با نام اینکه کالای خرید شده از شما باز پس گرفته نمی شود بر دیوار این فروشگاه زده شده است ما خرید از آن فروشگاه را به شما توصیه نمی کنیم.

ارتباط فروشنده و مشتری همواره باید در کمال صداقت و اعتماد باشد و این ارتباط بعد از خرید نیز حفظ شود در غیر اینصورت احتمال می رود که خرید شما برای یک طرف دارای منافع غیر قابل پذیرشی بوده که پنهان شده است ولی  پس از پایان معامله از فاش شدن آنها دیگر هراسی ندارد.

در فروشگاه های اینترنتی نیز این مورد صادق است و همواره توصیه به خرید از فروشگاههای دارای پشتیبانی است.

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان نیز با پشتیبانی 10 ساعته تلفنی و پشتیبانی 24 ساعته تیکت های اینترنتی همواره سعی در پشتیبانی مناسب و درخور با کاربران خود دارد و در این راه از هرگونه انتقاد و پیشنهاد استقبال می کند.


مشاوره ، پشتیبانی و صدور تلفنی رایگان بیمه : 41752800


در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان همواره اصل بررضایت مشتری و راهنمایی آن برای خرید آگاهانه بیمه بوده است و همکاران ما در ماهان همواره کوشش کرده اند تا با پشتیبانی و مشاوره رایگان شما را برای تجربه ی خریدی  آسان ارزان و مطمئن یاری نمایند.

نکته آخر :  فروشگاه آنلاین بیمه ماهان امکانات بسیاری دارد و به کارگیری برخی از آنها از طریق تلفنی امکان پذیر هست پس اگر نیاز به خرید بیمه نامه هایی مانند بیمه شخص ثالث ، بیمه بدنه و یا بیمه های دیگر داشتید با شماره  41752800 تماس بگیرید و بیمه نامه خود را به صورت تلفنی خریداری کنید  و آن را درب منزل ویا محل کار خود دریافت کنید.

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...