بیمه قسطی | بدون سود اقساط ، بیمه شوید

  • تاریخ درج 09 اسفند 1396
  • بازدید 20555
  • نویسنده بیمه ماهان

بیمه قسطی | بدون سود اقساط بیمه شوید

 

برای خرید اقساطی بیمه کلیک کنید

بازار بیمه از دسته خدماتی است که در سالهای اخیر با اقبال خوبی روبرو شده و گرایش افراد جامعه به سمت خرید بیمه بیشتر شده است .

شاید تا چند سال پیش بیمه گاهی خدمتی اضافی و از روی بی نیازی حساب می شد اما امروزه با توجه به رشد فرهنگی اجتماعی  نیاز به آن بیش از پیش در جامعه حس می شود و کمتر کسی پیدا می شود که در زندگی خود با مفهوم بیمه آشنا نشده باشد .

اما در این میان کسانی نیز پیدا می شوند که تمایل بسیاری برای خرید بیمه نشان می دهند اما به دلایلی همچون قیمت از آن سر باز می زنند.

در میان رشته های بیمه این مشکل در بیمه های بدنه بسیار مشاهده می‌گردد بالا بودن قیمت بیمه های اجباری همچون بیمه ثالث نیز از این نوع دغدغه هاست.

بنابراین  افراد بسیاری وجود دارند که  نیاز به بیمه را بیش از پیش حس کرده اند اما هنوز قادر به خرید آن نشده اند.

اما بشر همواره به دنبال حل مشکلات خود از روش های گوناگون بوده است و هیچ چالشی را بدون چاره باقی نگذاشته است.

شرکت های بیمه روش های گوناگونی رو برای حل این مشکل مطرح کرده اند از روش های مطرح و متداول برای چاره گشایی یک خدمت ضروری ، اقساطی کردن آن است.

اقساط یا نسیه گونه‌ای از پرداخت وجه کالاست که به منظور آن مشتریان قادر خواهند بود تا مبلغ کالا را به صورت قسمت هایی برابر با کمیت های مساوی پرداخت کنند.

 


بدون سود اقساط بیمه شوید


بیشتر مردم زمانی که نام اقساط مطرح می شود به این دلیل از آن مبادرت می ورزند که می توان صبر کرد و بعد از جمع شدن مبلغ آن اقدام به خرید کرد اما این مسئله به دلایلی محکم رد می شود.

.

در کشوری مانند ایران با تورمی بالای 5 درصد خرید دیر تر به منزله قیمت بیشتر تلقی می گردد و هر دقیقه ای که می گذرد خدمت یا کالایی که قصد خرید آن را داریم قیمتی بالاتر پیدا می کند و دست نیافنتی تر خواهد شد . بیمه نیز از این امر مستثنی نیست و خرید دیرتر آن به احتمال قوی دربرگیرنده قیمت بیشتر نیز خواهد بود.

دلیل دومی که صبر کردن درباره ی خرید بیمه را به امری ناشدنی تبدیل می کند اجباری بودن بعضی از رشته های بیمه ای در قوانین کشور است مانند بیمه شخص ثالث و بیمه آتش سوزی و آسانسور منازل که تاخیر در خرید آنها شامل جریمه شده و هزینه های بیشتری را به بیمه‌گزاران تحمیل می کند.

دلیل سوم و مهم ترین دلیل که برای رد صبر کردن برای خرید بیمه مطرح می شود این است که بیمه اصولا به معنی پوشش دادن ریسک و خطر است و این ریسک ها و خطرات با درنگ کردن از بین نمی روند و به طور حتم بیمه کردن پس از حادثه دیگر فایده ای نخواهد داشت.

همه ی این دلایل و بسیاری از دلایل دیگر باعث شده تا صبر کردن برای خرید بیمه به  هر نحوی رد شود.

ما نیز به تمامی کاربران توصیه می کنیم که هرگونه تاخیر در خرید بیمه را فراموش کرده و به هیچ عنوان آن را به تعویق نیندازید زیرا عواقب خسارت بدون بیمه بسیار ناگوار خواهد بود  و با توجه به یکی بودن قیمت نقد واقساط در بیمه نیازی به این کار نمی باشد.

 


خرید قسطی بیمه


خرید اقساط بیمه اما بسیار آسان تر از خرید کالاهایی همچون یخچال گوشی همراه و یا مبلمان می باشد.

بسیاری از فروشگاه ها برای خرید این کالاها به  صورت اقساط مبالغی بیشتر درخواست کرده و خرید اقساط آن ها بسیار از خرید نقدی آنها تمام می شود اما در بیمه این طور نیست و شما بیمه را چه به صورت نقد و چه به صورت اقساط به یک قیمت خریداری می کنید.

شرکت بیمه ماهان نیز به تازگی طرحی مبنی بر فروش اقساطی بیمه شروع کرده است که در آن تمامی بیمه نامه ها را به صورت اقساط بدون نیاز به مراحل اداری از قبیل استعلام چک و ... به فروش می رساند.

شرایط اقساط بیمه در بیمه ماهان بدین صورت است :

 

بیمه بدنه اقساطی بدون سود بدون پیش پرداخت

شامل 10 قسط به صورت ماهانه و با هدیه ویژه

همچنین این بیمه نامه نیز مانند بیمه نامه های نقدی شامل 80 درصد تخفیف نیز می شود.

همراه با هدیه ویژه فروشگاه آنلاین بیمه ماهان و یک امتیاز برای سفر رایگان هواپیمایی ماهان

خرید بیمه بدنه قسطی

 

بیمه شخص ثالث اقساط

در 5 قسط با 20% پیش پرداخت و بدون سود

20% پیش پرداخت همراه با هدیه ویژه بیمه ماهان

خرید بیمه شخص ثالث قسطی

 

بیمه آتش سوزی زلزله و سرقت قسطی

برای این رشته ها و سایر رشته های بیمه ای نیز امکان پرداخت به صورت اقساط وجود دارد اما به دلیل کم بودن تعرف های آنها توصیه نمی شود.

شما کاربران گرامی بیمه ماهان همه روزه می توانید با تماس با شماره 41752800 بیمه نامه خود را به صورت اقساط خریداری کنید و آان را درب منزل یا محل کار خود دریافت نمایید و چک های خود را همان جا تحویل دهید.

 


 صدور تلفنی بیمه قسطی : 41752800 


 

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...