بیمه بدنه چیست ؟ |  بهترین بیمه بدنه خودرو

  • تاریخ درج 08 اسفند 1396
  • بازدید 3402
  • نویسنده 1

بیمه بدنه |  با لبخند برانید

 


برای خرید بیمه بدنه کلیک کنید 


 

وسایل نقلیه  از گذشته همواره مورد توجه نوع بشر بوده است چه در گذشته که به شکل هایی نظیر اسب و چهار پایان بوده است و چه در زمان حال که  وسایل نقلیه مکانیکی جدید پدیدار گشتند.

اما  امروزه این وسیله  نقش مهمی در زندگی افراد ایفا می کند و از مهم ترین دارایی ها و اموال انسان به شمار می رود.

به گونه ای که می توان گفت که بعد از مسکن مهم ترین ترین دارایی هر فردی اتومبیل آن است . زیبایی داخل و بیرون هر اتومبیل به گونه ای جذابیت دارد که آن را می توان به نوعی خانه متحرک هر فردی دانست.

 این نگاه و توجه  خاص افراد به اتومبیل  و ماشین  نیازمند مراقبتی درخور و مناسب است مخصوصا در شهرهای بزرگ این نیاز بیش ازپیش حس می شود ..

از مسائلی که هر روزه در شهر های بزرگی مانند تهران با آن مواجه هستیم شلوغی های خیابان ها و بالابودن درصد خطای رانندگان آن است . همچنین نبودن استاندارد های لازم برای خیابان ها و اتوبان های شهری و غیر شهری نیز درصد خطا را افزایش داده و مزید علت شده است.

ضعف فرهنگی نیز در این بخش بعضا اتفاقات ناگواری را رقم می زند که جبران کردن آنها گاها سخت و دشوار می شود.

جبران کردن خسارات مادی اما غیر ممکن نیست و راههای مختلفی برای  جبران آن در نظر گرفته شده از مهم ترین آن ها می توان به بیمه بدنه اشاره  کرد.

بیمه بدنه از محبوب ترین رشته های بیمه است که در کشور ما نیز با توجه به آمار بالای تصادفات همواره مورد توجه عموم قرار گرفته است.

تصور کنید که در حال رانندگی با ماشین مورد علاقه ی خود هستید و مطمئنا با توجه به قیمت های بالایی خودرو در کشور برایآن هزینه ی زیادی پرداخت کرده اید.

بدون شک رانندگی با اتومبیل نو در شهر تهران به نوعی نگرانی ای طبیعی در ذهن ها ایجاد می کند اما اگر شما این نگرانی را به بیمه بدنه بسپارید فقط از رانندگی لذت می برید و هر گونه خسارت مادی را فراموش می کنید . 

با بیمه بدنه هر موقع با خسارتی برخورد کردید بدون مشکل و فقط با یک تماس خسارت را به بیمه اعلام میکنید و پس از بازرسی خسارت خود را سریعا دریافت می کنید و حتی می توانید بابت افت قیمت ماشین خود نیز خسارتی دریافت کنید.

با توجه به این موارد دیگر نیاز به نگرانی نیست پس با نگرانی خداحافظی کنید و با لبخند برانید.

 


خرید بیمه بدنه با تحویل رایگان و 80% تخفیف : 41752800 


 

 اما چگونه بیمه بدنه را با 80% درصد تخفیف خریداری کنیم؟

 

راهنمای خرید بیمه نامه بدنه با 80% تخفیف

 

در جشنواره بیمه عیدیمه بیمه بدنه ی خود را با 80 % تخفیف خریداری کنید همچنین با خرید بیمه بدنه هدیه ای ویژه از بیمه ماهان دریافت نمایید .

اما این تمام ماجرا نیست با خرید هر بیمه نامه یک امتیاز در  سفر رایگان هواپیمایی ماهان بدون قرعه کشی دریافت نمایید .

همچنین هر ثبت نام و یا معرفی دوستان نیز یک امتیاز دیگر نیز به دست آورید .

تمام این مزایا و امکانت فقط برای پرداخت های نقدی نیست و شما می توانید این بیمه نامه را همراه با تخفیف های نقدی آن به صورت اقساط خریداری کنید .

برای اقساط آن هیچ نیازی به پیش پرداخت نخواهد بود و آن را به صورت 10 ماهه بدون پیش پرداخت خریداری کنید.

برای استفاده از این جشنواره فقط تا پایان سال فرصت دارید.

پس همین الان بیمه بدنه ی خود را سفارش دهید و آن را درب منزل  یا محل کار خود همراه با هدیه ای ویژه از طرف فروشگاه آنلاین بیمه ماهان دریافت نمایید .

برای دریافت بیمه بدنه ی خودرو ی خود با شماره تلفن 41752800 تماس حاصل فرمایید .

لازم بذکر است که فروشگاه آنلاین بیمه ماهان صرفا فروشگاه بیمه بوده و بیمه نامه های شما عزیزان توسط شرکت های معتبر بیمه ای همچون سامان و رازی ولی با نرخ هایی پایین تر و مناسب تر ارائه می شود .

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...