بیمه مسافرتی آلمان | مورد تایید سفارت و ویزا

  • تاریخ درج 07 اسفند 1396
  • بازدید 3939
  • نویسنده 1

بیمه مسافرتی آلمان

 

آلمان بزرگ‌ترین قطب اقتصادی اروپا، ثروتمند‌ترین کشور عضو اتحادیه اروپا و یکی از صنعتی ترین کشور های جهان است.

کشوری با تاریخی متفاوت با دیگر کشور های جهان و رهبرانی تأثیرگذار همچون هیتلر که در تاریخ بشریت دگرگونی‌های بسیاری ایجاد کرده اند.

اما در کنار تمام جذابیت های اقتصادی و تاریخی آن، آلمان هرساله پذیرای شمار بسیاری از مردم جهان به‌عنوان گردشگر هست به‌طوری‌که این کشور هفتمین کشور پربازدید جهان است.

 و در طول سال 2012 آلمان نزدیک 407 میلیون بازدیدکننده از سراسر جهان داشته است.

بسیاری از گردشگرهای آلمان از روی خرید و فروش های تجاری و بسیاری دیگر نیز به جهت زیبایی های طبیعی به آلمان سفر می کنند.

مقاصد این گردشگران متفاوت است در زیر به بررسی برخی از این مقاصد می پردازیم.

 


بیمه مسافرتی آلمان لازمه ی سفر به آلمان


درسدن

 

این شهر سر سبزترین شهر اروپا نام گرفته است و 63 درصد آن را درخت ها و پارک های سرسبز تشکیل داده است.

درسدن در گذشته پایتخت امپراطوری آلمان نیز بوده و افزون بر زیبایی های طبیعی از زیبایی های باستانی بسیاری نیز بهره‌مند است.

تندیس های سینت و پادشاهان کاخ‌هایی با چهره های اشرافی و تراس هایی که در شب بسیار چشم نواز به نظر می رسند از زیبایی های این شهر است.

 

مونیخ

 

برجسته ترین و زیبا ترین شهر آلمان شهر مونیخ است این شهر در استان باواریا قرار دارد.

از مکان های مهم مونیخ می توان به کلیسای بانوی من اشاره کرد که نماد اصلی شهر مونیخ است گنبد زیبای این کلیسا را می توانید از تمام نقاط شهر مشاهده کنید.

از جاهای دیدنی دیگر مونیخ بوستان انگلیشچر گارتن است این پارک بزرگترین پارک اروپا هست و در آن هر گونه جاذبه ی توریستی که فکر کنید وجود دارد.

از باغ های خرس گرفته تا بتکده های چینی در پارک  انگلیشچر گارتن یافت می شود .

اگر برای سفر به آلمان ترغیب شده اید وقت انست که مطلب مهمی در باره سفر به آلمان برای شما بازگو کنیم.

برای سفر های خارجه بیمه مسافرتی یک بیمه نامه ضروری و حیاتی است زیرا هزینه‌ی درمان در کشور آلمان بسیار بالا می باشد و با توجه به ارز رایج آلمان و تفاوت فراوان آن با ارز ایران تبدیل ریال به یورو این هزینه ها را چند برابر می کند از طرفی برای اخذ ویزا از کشور آلمان این بیمه نامه ضرورتی اداری دارد و بدون بیمه نامه معتبر کشور آلمان به شما روادید نمی دهد.

نیاز به یک بیمه نامه مسافرتی معتبر برای آلمان وقتی با ارزش تر و حیاتی‌تر می شود که بدانید سفارت آلمان در ایران هر بیمه نامه ای را به عنوان بیمه نامه معتبر از شما قبول نمی کند و بیمه مسافرتی آلمان باید از مراکز و فروشگاه های معتبر تهیه شود.

 برای خرید بیمه مسافرتی آلمان می توانید به صورت اینترنتی به وبسایت بیمه ماهان مراجعه و در کمتر از 10 دقیقه بیمه مسافرتی خود را خریداری کنید و آن را درب منزل و محل کار خود دریافت نمایید.

بیمه نامه مسافرتی آلمان فروشگاه بیمه ماهان از معدود بیمه نامه های مورد قبول سفارت خانه ی آلمان در ایران بوده است و شما برای خرید آن نیاز نیست هیچ نگرانی به خود راه دهید.

اما هنوز تمام نشده بیمه مسافرتی آلمان فروشگاه آنلاین بیمه ماهان در جشنواره بیمه عیدیمه شامل 50% تخفیف شده و شما تنها تا پایان سال 1396 مهلت دارید تا این بیمه نامه را با تخفیف خریداری کنید.

پس اگر قصد سفر به آلمان دارید بیمه مسافرتی قابل قبول سفارت آلمان را از ماهان بخواهید.

بیمه مسافرتی آلمان | مورد تایید سفارت و ویزا بیمه های مورد تایید سفارت آلمان

برای خرید بیمه مسافرتی آلمان کلیک کنید.

 

 

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...