همه ی آنچه درباره بیمه آرمان نیاز دارید بدانید

  • تاریخ درج 14 مهر 1397
  • بازدید 108
  • نویسنده سهراب صیدگر

 

شرکت بیمه آرمان در یک نگاه | تاریخچه ای در مورد بیمه آرمان در ایران  

  بیمه آرمان بر اساس  قانون ایجاد بیمه های شخصی مصوب مجلس شورای اسلامی به نام تاسیس بیمه گری و بر اساس توسط بیمــه مرکزی جمهوری اسلامی ایـران در سال 1390 تایید شده است تاسیس گردید.  

شرکت بیمه آرمان مفتخر است که در تمامی شهرهای بزرگ و مراکز استان ها دارای نمایندگی است. شرکت بیمه آرمان با ایجاد شعب مرکزی در شهرهای بزرگ در استان ها شرایطی مطلوب را برای هموطنان و بیمه گزاران فراهم نموده است. در ادامه در مورد انواع بیمه نامه های ارائه شده توسط بیمه آرمان می پردازیم و تعدادی از ان ها را بررسی می کنیم.

رشته های بیمه آرمان | انواع بیمه نامه های بیمه آرمان 

بیمه آرمان همانند تمامی بیمه های موجود در ایران از تمامی خدمات برخوردار است. بیمه آرمان انواع بیمه های موجود در شرکت های بیمه ای ایران را صادر می کند. انواع بیمه هایی که بیمه آرمان در اختیار شما قرار می دهد می تواند به بیمه خودرو بیمه آتش سوزی بیمه مهندسی بیمه مسافرتی بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه اشاره نمود رشته‌های بیمه آرمان همان گستردگی است که بیمه های دیگر دارند.

در ادامه به معرفی برخی از مهم ترین و مهم ترین بیمه های صادر شده از سوی بیمه آرمان می‌پردازیم در زیر سه بیمه خودرو و همچنین بیمه مسافرتی و بیمه آتش سوزی  و مزایا و معایب آن را مورد بررسی قرار می دهیم

 

 

بیمه آتش سوزی بیمه آرمان 

آتش سوزی از مواردی است که نمی توانید مانند طوفان و یا حوادث دیگر طبیعی پیش بینی کنید. آتش سوزی را نمی توان پیش بینی کرد زیرا هر لحظه ممکن است آتش گرفته تفاوت آتش سوزی با دیگر بلایای طبیعی ایت است که اتش سوزی بیکباره می تواند تمامی سرمایه یک فرد را نابود کند. آتش سوزی با جدیدترین موارد کنترلی و حسگرهای فوق پیشرفته نیز می تواند تخریب خود را ایجاد کند پس داشتن یک بیمه آتش سوزی یک پیشگیری تمام عیار است.

آتش سوزی می تواند برای یک خانه مسکونی، مغازه کوچک یا بزرگ، رستوران ها، کارگاه ها و کارخانه های عظیم استفاده شود تا اگر روزی آ نها دچار حادث هشدند مشکلی پیش نیاید.

 

 

 

بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث 

بیمه خودرو صادر شده توسط بیمه آرمان از دو قسمت عمده تشکیل می شود قسمت اول بیمه خود بدنه بیمه شخص ثالث است. 

از میان این دو بیمه بیمه شخص ثالث بیمه اجباری بوده و هر که میخواهد ماشین سوار شود باید برای ماشین خود بیمه داشته باشیم اما بیمه دوم بیمه بدنه بیمه بدنه خودرو بیمه اختیاری و اجباری برای داشتن آن وجود ندارد.

 

 

 

 

 

بیمه مسافرتی بیمه آرمان

مسافرت رفتن بسیار لذت بخش از محصول اگر مسافرت شما به خارج از کشور باشد اما آیا آگاه هستید که حادثه همیشه در کمین مسافرین است. سرقت مدارک شما و همچنین دزدی تحت هر عنوانی از اشیا گران قیمت گرفته تا ارزهای مسافرتی شما و یا حتی هر موضوعی که منجر به بستری شدن شما در بیمارستان شود باید در تحت پوشش بیمه مسافرتی باشد

 

ما معتقدیم که نظرات و پیشنهادات شما می تواند ما را در تولید محتوای فاخرتر یاری رساند. از این رو در صورت در دست داشتن اطلاعات بروز و مکفی در مورد مطلب بالا دارید در قسمت نظرات و پیشنهادات ما و دیگر مخاطبین گرامی را مطلع گردانید.

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...