همه ی آنچه درباره بیمه سرمد نیاز دارید بدانید

  • تاریخ درج 14 مهر 1397
  • بازدید 142
  • نویسنده سهراب صیدگر

 

شرکت بیمه سرمد در یک نگاه | اطلاعاتی در مورد بیمه سرمد در ایران 

بیمه سرمد نیز همانند اکثریت شرکت‌های بیمه که در ایران مشغول به کار هستند جزو سهامی عام بوده  و بر اساس قانون مصوب مجلس جمهوری اسلامی مبنی بر آغاز به کار بیمه های خصوصی از سال 1392 کار خود را آغاز نمود

برای آشنایی بیشتر با بیمه سرمد باید بدانید که از عمده سهامداران این بیمه می توان به شرکت آرمان صادرات سپهر و بانک شهر بواسطه شرکت گروه توسعه اقتصادی رستا، اشاره نمود.

به دلیل این  سهامداران عمده که از خوشنام ترین سرمایه گذاران در کشورمان ایران محسوب مب شوند شرکت بیمه سرمد می‌تواند تنها شرکت بیمه‌گر صنعت بیمه کشور در نظر گرفت.  بیمه سرمد تنها بیمه ای است که بانک صادرات ایران و بانک شهر را به همراهی خود دارد.

 

انواع بیمه نامه های بیمه سرمد 

شرکت بیمه سرمد همانند بسیاری از شرکت های بیمه ای دارای رشته های مختلف بیمه ای است و به ارائه و صدور انواع بیمه نامه های مختلف می پردازد. در ادامه به انواع محصولات بیمه ای که توسط بیمه سر مد ارائه می شود می پردازیم.

 

انواع رشته های بیمه سرمد:

بیمه خودرو ( بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه )

بیمه های زندگی (بیمه نامه سپهر سرمد)

بیمه باربری

بیمه آتش سوزی 

بیمه های مسئولیت

بیمه های مهندسی

بیمه های درمان و مسافرتی خارج از کشور

بیمه های عمر

بیمه های حوادث

بیمه های خاص 

طرح نسیم

طرح آسایش سفر

 

 

بیمه مسافرتی بیمه سرمد 

زمانی که به سفر می روید آسودگی خیال تنها چیزی است که به آن فکر می کنید. اما آیا می دانید که چگونه می توانید این آسودگی ذرا داشته باشید؟ هدف شرکت بیمه سرمد برای تمامی ایرانی های عزیز این است که در سفر تا حد امکان نگران موضوعات مالی و درمان نبوده و به همین دلیل تا سن 85 سالگی هر ایرانی که قصد خارج شدن از کشور را برای هر دلیل داشته باشد می تواند با خرید بیمه نامه مسافرتی بیمه سرمد از مزایای آن بهره مند گردد.

 به همین دلیل بیمه سرمد، برای آن ایرانی هایی که می خواهند به دلیل زیارت و سیاحت و تجارت و یا حتی دیدار خویشاوندان از کشور خارج می شوند تحت پوشش بیمه مسافرتی خود در نظر می گیرد.

بیمه مسافرتی سرمد خسارت ناشی از بیماری،صدمات بدنی و حوادث و بسیاری از مشکلات مانند سرقت و دزدی را که در خارج از ایران رخ داده است را تحت پوشش قرار داده و جبران می کند.

 

بیمه آتش سوزی بیمه سرمد 

بیمه آتش سوزی بیمه سرمد در  سه قسمت تقسیم بندی می شود. بیمه آتش سوزی بیمه سرمد شامل  بیمه آتش سوزی غیر صنعتی و انبار، بیمه آتش سوزی صنعتی و بیمه آتش سوزی مسکونی می شود.

 

بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث بیمه سرمد 

 بیمه خودرو بیمه سرمد از دو قسمت بیمه بدنه و بیمه ثالث تشکیل شده است. این بیمه نامه متضمن مسئولیت کلیه دارندگان و یا رانندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در قبال آسیب هایی ست که در اثر حوادث وسایل نقلیه و یا محمولات آنها به اشخاص و اموال ثالث وارد می شود. بیمه شخص ثالث بیمه ای اجباری بوده و همه ماشین ها برای تردد باید به این بیمه نامه مجهز باشند.

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...