همه ی آنچه درباره بیمه رازی نیاز دارید بدانید

  • تاریخ درج 14 مهر 1397
  • بازدید 106
  • نویسنده سهراب صیدگر

 

معرفی شرکت بیمه رازی | تاریخچه بیمه رازی | انواع بیمه نامه های بیمه رازی  

. شرکت بیمه رازی در شهریور سال ۱۳۸۰ بر اساس قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده بود وارد عرصه رقابت در صنعت بیمه شد.

شرکت بیمه رازی تقریبا ۶۰۰ کارمند مجرب و توانمند و همچنین ۴۱ شعبه و در سطح کشور در حدود ۱۰۰۰ نمایندگی عمومی توانسته است و مشتریان خود خدمات بیمه ای ارائه کنند شرکت بیمه رازی در حال حاضر دارای اعتبار بسیار زیادی در بین ایرانیان و همچنین افراد مسئول در کشور از قبیل وزارتخانه ها و سازمان های بزرگ دولتی داشته باشد

در مدت ۱۲ سال فعالیت شرکت بیمه رازی تعداد بیمه گذاران به بالغ بر ۸ میلیون نفر رسیده است در ادامه بیشتر در مورد بیمه رازی می خوانیم.

 

رشته های بیمه رازی | انواع بیمه نامه های بیمه رازی 

 

بیمه رازی همانند دیگر شرکت های بیمه گر دارای انواع بیمه نامه های بیمه ای شرکت بیمه رازی به صدور انواع بیمه نامه هایی مانند بیمه زندگی ، بیمه درمان بیمه مسافرتی و بیمه های خاص و همچنین انواع بیمه نامه های اتومبیل باربری مهندسی و بیمه مسئولیت می پردازد.

در ادامه این مقاله بررسی چند نمونه از بیمه های ارائه شده توسط بیمه رازی می پردازیم.  بیمه مسافرتی و بیمه نامه خودرو بیمه رازی را مورد بررسی قرار می دهیم. 

 

بیمه آتش سوزی بیمه رازی 

بیمه آتش سوزی بیمه رازی به نوع از بیمه طلاق می شود که می تواند اموال و دارایی های بیمه گذار را در برابر خطرات آتش سوزی و همچنین خطرات جانبی آن تحت پوشش قرار دهد و تمامی خسارت ها و هزینه های مندرج در جداول مربوطه را پرداخت می نماید. بیمه آتش سوزی بیمه رازی خطرات طبیعی دیگری مانند سيل و طغيان آب ، زلزله ، طوفان و تند باد ، سقوط بهمن ، سقوط هواپيما و هلي كوپتر و ... می پردازد.

 

 

بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث  بیمه رازی

بیمه های اتومبیل بیمه رازی بیمه شخص ثالث رازی، بیمه سرنشین بیمه رازی و بیمه بدنه بیمه رازی.  این بیمه ها دارای شرایط و ضوابط خاص خود هستند بیمه شخص ثالث یک بیمه اجباری است اما بیمه سرنشین بیمه بدنه بیمه اختیاری هستند

اگر میخواهید ماشین خود را از حوادث بیمه کنید و نگران هیچ موضوعی حتی تصادف با یک درخت و یا تیر چراغ برق نباشید از  بیمه بدنه بیمه رازی استفاده کنید.

 

 

بیمه مسافرتی بیمه رازی

مسافرين سفرهاي خارجي در طول سفر در معرض خطرات و حوادث مختلفي قرار دارند.حوادثي كه در صورت بروز با توجه به شرايط خاص خارج از كشور مي تواند موجب هزينه هاي سنگين و دردسرهاي زيادي شوند از اين رو بيمه مسافرت به خارج از كشور با مزاياي بسیار زیادی در بیمه رازی در نظر گرفته شده است.

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...