همه ی آنچه درباره بیمه نوین نیاز دارید بدانید

  • تاریخ درج 14 مهر 1397
  • بازدید 54
  • نویسنده سهراب صیدگر

بیمه نوین بیمه ای پیشرو در حمایت بیمه گذاران

انتخاب شرکت بیمه مطلوب و عالی می تواند یک پشتیبان مهم در روزهای سخت باشد. بیمه نوین با ارائه برترین خدمات در راستای حمایت از مشتریان خود می باشد

تاریخچه بیمه نوین

شرکت های بیمه با پشتیبانی همه جانبه از مشتریان خود در جهت کاستن از نگرانی ها و آلام بیمه گذاران خود می کوشند. بیمه نوین یکی از برترین شرکت های بیمه در کشور است که در سال 1384 تاسیس شد. این شرکت بیمه هجدهمین بیمه گذار تاسیس شده در ایران می باشد و پس از اخذ مجوز از بیمه مرکزی ایران فعالیت خود را با مشارکت سه گروه سرمایه گذار آغاز نمود. در حال حاضر 80% از سهمیه شرکت بیمه نوین متعلق به سهام داران حقوقی و مابقی متعلق به سهامداران حقیقی می باشد. از مهم ترین سهام داران بیمه نوین می توان به مواردی همچون بانک اقتصاد نوین و موسسات و شعبات مربوط به آن، شرکت های توسعه صنایع بهشهر و شعبات وابسته به آن و شرکت های سرمایه گذاری همچون ساختمان ایران، شرکت بین المللی استراتوس و شعبات مربوط به آن را نام برد. شرکت بیمه معتبر نوین یکی از بهترین موسسات بیمه گذار در کشور می باشد که جهت رفاه حال مشتریان خود تمامی امور بیمه را در سریع ترین زمان و با بالا ترین کیفیت به آنها عرضه می دارد تا هرچه بیشتر از میزان نگرانی آنان بکاهد.

خدمات بیمه نوین

هر شرکت بیمه ای دارای قوانین و بیمه نامه های مشخصی از سوی بیمه مرکزی ایران می باشد. تفاوت اصلی که می تواند میزان اعتبار یک شرکت بیمه را بسنجد میزان کیفیت در سرعت و خدمات پوشش دهی می باشد. مهم ترین خدمات بیمه معتبر نوین را می توان موارد مهم زیر را نام برد:

- بیمه آتش سوزی برای امکان مسکونی، تجاری و صنعتی

- بیمه شخص ثالث برای پوشش دهی کلیه خسارت های جانی و مالی فرد خسارت دیده

- بیمه بدنه خودرو و بیمه راننده که تمامی خسارت های وارد آمده به بدنه اتومبیل و آسیب های راننده تحت پوشش قرار می گیرد

- بیمه مسافرتی: به منظور پوشش دهی کامل مسافران در هنگام سفر های داخلی و خارجی

- بیمه مسئولیت: پوشش دهی کلیه خسارت های ناشی از کاربر کارگران و کارمندان

- بیمه مهندسی: پوشش دهی کلیه خسارت های ناشی از اشتباهات که به آسیب تجهیزات صنعتی، ماشین آلات و محصولات تجاری می انجامد

- بیمه عمر و سرمایه

- بیمه باربری: در برگیرنده کلیه محصولات حمل شده به داخل و خارج از کشور می باشد و خسارت های ناشی از مفقودی، آسیب و ... را پوشش دهی می نماید

با بیمه نوین در برابر حوادث ایمن بمانید

شرکت بیمه نوین با کادری مجرب و متخصص در جهت رفاه حال مشتریان خود می کوشد. اقداماتی از قبیل مشاوره های رایگان بیمه، بازدید فنی و ایمنی از میزان خسارت، راهنمایی خسارت دیدگان، پرداخت خسارت های وارده در کمترین زمان و ... از جمله مهم ترین و برترین خدمات شرکت بیمه گذار نوین می باشد. با انتخاب بیمه معتبر نوین گامی بزرگ برای کاهش نگرانی ها و کنترل حوادث غیر مترقبه بر خواهید داشت و بدون تشویش از زندگی خود لذت خواهید برد.

 

 

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...