• 021-41752800
  • info[ at ] BimeMahan [dot] com

مقالات

چهارشنبه سوری | ز آتش برون آید نیکی
چهارشنبه سوری | ز آتش برون آید نیکی

امروز سه‌شنبه پایانی سال 1396 است و میدانیم که چهارشنبه‌سوری یکی از جشن‌های سنتی ایرانیان است که در شب آخرین چهارشنبه سال برگزار می‌شود همچنین جشن آتش یک جشن ملی است که از دیرباز در فرهنگ سنتی مردم ایران زنده نگاه داشته شده است.

شمارش معکوس تا جام جهانی 2018 در روسیه
شمارش معکوس تا جام جهانی 2018 در روسیه

مسافت نزدیک ایران با روسیه و فرمان ولادمیر پوتین رییس جمهور روسیه  برای لغو ویزا تماشاگران جام بیست و یکم، شرایط ایده آل و منحصر به فردی جهت بازدید رقابت ها برای کشور ایران ساخته است و برای سفر به این کشور زیبا تنها نیاز به خریدیک بیمه مسافرتی مطمئن و بین المللی است .

بیمه عمر | کارت هدیه و 10% تخفیف
بیمه عمر | کارت هدیه و 10% تخفیف

در جشنواره بیمه عیدیمه فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به تازگی بیمه عمر شامل تخفیفات و جشنواره های ویژه ای گردیده است. شما در این طرح قادر خواهید بود بیمه عمر را با 10 % ارزان‌تر در سال نخست خریداری کنید و برای این خرید خود یک کارت هدیه 50 هزارتومانی نیز از بیمه ماهان هدیه بگیرید. این طرح تنها تا 13 فروردین ماه سال 97 ادامه دارد پس فرصت را از دست ندهید و هرچه سریعتر بیمه نامه عمر خود را خریداری کنید. تا هم از مزایای بیمه عمر استفاده کنید و هم از تخفیف های ویژه جشنواره استفاده کنید.

سفیر فروشگاه بیمه ماهان شوید و کسب درآمد کنید
سفیر فروشگاه بیمه ماهان شوید و کسب درآمد کنید

ما برای کسانی  علاقه ی ویژه ای برای کسب و کار های اینترنتی دارند  اما هنوز موفق به انجام این کار نشده اند پیشنهاد ویژه ای داریم. پیشنهاد ما این است که بدون نیاز به دانش تخصصی و تنها با معرفی دوستان و آشنایان خود کسب درآمد کنید.. فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به عنوان تخصصی ترین مرجع فروش آنلاین بیمه  از شما دعوت به همکاری می نماید

مشاوره ، پشتیبانی و صدور تلفنی رایگان بیمه
مشاوره ، پشتیبانی و صدور تلفنی رایگان بیمه

خرید همیشه بخشی از زندگی ما ایرانیان است و ما زمان زیادی از وقت خود راصرف خرید کردن می کنیم  امروزه بخش  فراوانی از این خرید ها از طریق اینترنت و به صورت آنلاین صورت می گیرد و خرید کردن زمان کم تری را به خود اختصاص داده است. اما همیشه خریدهای ما با موفقیت همراه نبوده و موارد بسیاری پیش‌آمده که کالایی نامناسب و یا حتی با قیمتی نامناسب خریداری کرده ایم .

بیمه قسطی | بدون سود اقساط ، بیمه شوید
بیمه قسطی | بدون سود اقساط ، بیمه شوید

اجباری بودن بعضی از رشته های بیمه ای در قوانین کشور است مانند بیمه شخص ثالث و بیمه آتش سوزی و آسانسور منازل که تاخیر در خرید آنها شامل جریمه شده و هزینه های بیشتری را به بیمه‌گزاران تحمیل می کند. پس هرگونه تاخیر در خرید بیمه را فراموش کرده و به هیچ عنوان آن را به تعویق نیندازید زیرا عواقب خسارت بدون بیمه بسیار ناگوار خواهد بود  و با توجه به یکی بودن قیمت نقد واقساط در بیمه نیازی به این کار نمی باشد.